Dalmacja desery, które warto spróbować

Dalmacja desery, Dubrovnik rozata on the table beneath the old walls

Wakacje w Chorwacji nie byłyby w pełni udane bez wypicia kawy i zjedzenia typowego dalmatyńskiego deseru. Chorwaci słyną z tego, że lubią pić kawę i są świetnymi piekarzami! Nie tylko istnieje mnóstwo tradycyjnych dalmatyńskich słodyczy, których musisz spróbować, ale każdy region (czasem nawet każda miejscowość) … Zobacz więcej »

Dalmacja – apartamenty oraz domy wakacyjne

Dalmacja apartamenty, View,Of,Famous,Dominican,Monastery,On,Beach,In,Bol,Town

Planujesz urlop w Dalmacji, ale nie masz pomysłu gdzie zarezerwować apartament? W naszym artykule znajdziesz ranking najlepszych apartamentów i domów wakacyjnych z basenami, blisko plaży w Dalmacji. Gdzie warto zaplanować wakacje na wybrzeżu dalmatyńskim? Odpowiedzi szukaj w naszym artykule „Dalmacja apartamenty i domy wakacyjne”. Dalmacja … Zobacz więcej »

Jedziesz do Dalmacji? Oto TOP 56 pytań i odpowiedzi

Jedziesz do Dalmacji, Idyllic beach Punta Rata in Brela aerial view, Makarska riviera of Dalmatia, Croatia

Jedziesz do Dalmacji i zastanawiasz się co warto zobaczyć w tym przepięknym regionie Chorwacji? Poniżej przygotowaliśmy 56 pytań i odpowiedzi, z którymi warto się zapoznać przed wyjazdem na wakacje. Varaždin Co warto zobaczyć w drodze do Dalmacji? Położony niedaleko Zagrzebia Varaždin jest doskonałym miejscem, aby … Zobacz więcej »