Nocne życie w Makarskiej – bary, lokale, co warto wiedzieć?

, Tagi , , , , , , ,

Makarska, miasto położone nad Morzem Adriatyckim, słynie nie tylko z pięknych plaż i turystyki, ale także z rozwiniętego życia nocnego. Jednym z największych atutów miasta jest fakt, że cała scena nocna skupia się w jednym miejscu – na ulicy Lištun, co czyni ją bardzo dostępną i łatwo dostępną. Oprócz licznych barów i klubów ulica ta jest również miejscem, gdzie spotykają się turyści i mieszkańcy, aby odpocząć i bawić się. W ciągu ostatnich lat Makarska stała się jednym z głównych centrów nocnego życia w regionie Dalmacji, a dwa najpopularniejsze kluby dyskotekowe w pobliżu portu przyciągają mnóstwo fanów muzyki i rozrywki. Jeśli zatem szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł dobrze się bawić, Makarska jest idealnym wyborem.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Buba – najpopularniejszy bar w Makarskiej

Jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym możesz dobrze się bawić, jest bar na plaży „Buba”. Znajduje się on bezpośrednio przy wybrzeżu, na żwirowej plaży na wejściu do Makarskiej. To idealne miejsce, aby przez cały dzień bawić się przy świetnej muzyce i imprezować na plaży. Wieczorem bar zamienia się w klub z popularnymi DJ-ami, zespołami i różnymi koncertami. Jednak bar ten jest często otwarty sezonowo, dlatego warto sprawdzać informację na stronie internetowej. 

Disco Club „Petar Pan”

Jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Makarskiej jest dyskoteka „Petar Pan”, która działa tylko w sezonie letnim. Dyskoteka może pomieścić ponad 1000 osób i mieści się w pobliżu stadionu, na końcu portu w Makarskiej. Program obejmuje muzykę pop, dance i folkową, a także house, RNB i elektroniczną, z międzynarodowymi gośćmi DJ-ami.

Dyskoteka Deep Makarska

Innym popularnym klubem nocnym jest dyskoteka „Deep”, która znajduje się w pobliżu portu na półwyspie Osejava. Uznaje się ją za najpiękniejszą dyskotekę na chorwackim wybrzeżu z muzyką DJ-ów. Dyskoteka ta jest usytuowana w naturalnym otoczeniu, blisko morza, w jaskini z czasów II wojny światowej. Klub podzielony jest na dwie różne poziomy. Jaskinia to zabawy i imprezy do rana! Zewnętrzna część to skały z tarasami, na których można się bawić i relaksować przy dobrej muzyce z dala od tłumu. Dyskoteka jest jednak czynna sezonowo — od czerwca do września.

Ulica pełna restauracji i barów w Makarskiej

Ulica Lištun to jedna z najbardziej popularnych i tętniących życiem ulic w Makarskiej. To miejsce, gdzie koncentruje się większość życia nocnego w mieście. Ma wiele barów, klubów i restauracji, które przyciągają tłumy gości każdej nocy.

Ulica Lištun jest znana jako centrum zabawy w Makarskiej, a jej atmosfera jest niesamowita, pełna energii i dobrej zabawy. Jeśli chcesz odwiedzić popularne miejsca w Makarskiej, to nie może Cię tam zabraknąć! Jest to słynna ulica z wieloma barami, takimi jak „Smile”, „Medin” i „Lištun”. To doskonałe miejsce, aby poczuć atmosferę miasta i bawić się w otoczeniu ludzi z różnych krajów.

Marineta – klub nocny 

Klub nocny „Marineta” jest kolejnym miejscem, które warto odwiedzić w Makarskiej. Jest to bar czynny przez cały rok i znajduje się w samym centrum miasta. W okresie zimowym klub działa tylko w soboty, a latem codziennie. Taras klubu „Marineta” oferuje ponad 150 miejsc dla odwiedzających i jest ulubionym miejscem spotkań dla młodych ludzi, a także kultowym miejscem na imprezy.

Disco „Grotta”

Dyskoteka „Grotta” znajduje się w jaskini na półwyspie Sv. Petar, po zachodniej stronie portu w Makarskiej. To klub na dwóch poziomach. Można tam uczestniczyć w koncertach znanych artystów muzyki elektronicznej na niższym poziomie, czyli w jaskini. Na górnym poziomie na tarasie można posłuchać rocka i jazzu.

Pivac Makarska

Pivnica „Pivac” to miejsce, w którym możesz zrelaksować się w przyjemnej i swobodnej atmosferze, słuchając muzyki DJ-ów, a także zagranicznych hitów. Znajduje się ona na samym nabrzeżu w odrestaurowanej, 200-letniej karczmie. Autentyczny wnętrze karczmy pomaga gościom zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu, przy dużym wyborze piwa.

Makarska oferuje wiele miejsc, w których można dobrze się bawić także w nocy. Bary i kluby znajdują się w różnych częściach miasta i oferują różnorodne style muzyki, zadowalając gusta wszystkich gości. W ciągu ostatnich kilku lat Makarska stała się jednym z najważniejszych centrów nocnego życia w Dalmacji. Przyciąga masę turystów z całego świata!

Masz już plany na imprezowanie? Zadbaj o podstawy! Zobacz nasz wpis, w którym opisaliśmy najlepsze noclegi i hotele w Makarskiej!

Najlepsze hotele w Makarska

Poprzedni

Zwiedzanie Starego Miasta (Stari Grad) w Dubrowniku

Zwiedzanie Katedry Świętego Dujama w Splicie

Następny

Dodaj komentarz